Tesisat (Petek) Temizliği

Petek Temizleme

Petek temizleme kategorisinde de tecrübeli çalışanlarımızla senelerdir ustalaşmış olarak hizmetinizdeyiz. Ekibimiz kısa süre de petek içinde biriken tortuları, kirleri tamamen temizler ilk günkü şeklinde tertemiz yapar.  Temizleme işlemlerinde teknoloji donanımlı cihazlarımızı kullanıyoruz.

Doğalgazdan tutum edip faturanızı düşürmek  şeklinde bir düşünceniz var ise petek temizliği mevzusuna dikkat etmelisiniz. Zira temizliğine dikkat edilmeyen petekler zaman içinde ısıtma mevzusunda bütçenizi zorlayacaktır. Peteklerin etkili ve verimli ısıtmaları için düzeni olarak temizlenmesi gerekir.

Petek Temizleme İşlemi Niçin Yapılmalı?

Petekler her yıl tertipli olarak ne olursa olsun temizlenmeli. Bunu artık net olarak biliyoruz. Niçin temizlenmeli? Şu sebeple kombi ve peteklerde kullanım sonrası korozyon, balçık, kireç, tortu şeklinde sisteme zararı dokunan maddeler oluşur. Bu maddelerin dönemsel olarak temizlenmesi fazlaca mühim.  Bu yapılmadığı takdirde kombi ve peteklerin ısıtma sistemi negatif etkilemektedir.

Peteklerin temizliği ve bakımı ne kadar iyi olursa bulunmuş olduğu ortamı da o denli sıcak yapar.

Petek temizleme işlemi için uzman firmalardan yardım almanızda yarar vardır.  Asla bu tür durumlara bireysel müdahalede bulunmayın. Zira ısıtma sistemlerinde kendiniz işlem yapmış olursanız sistem zarar görebilir. Bundan dolayı profesyonellerden yardım almanız önerilir.

Kombi Petek Temizleme Iyi mi Yapılır

Kombi petek temizleme genel olarak su fışkırtma şeklinde yapılır. Tazyikli su kombi ve peteği, içindeki zararı dokunan maddelerden arındırır. Ek olarak temizlik sonrası hususi kimyasallarla kombi ve peteklerin ısıtma verimliliği arttırılır. Tüm işlemler bittikten sonrasında sisteme temiz su salınarak etkili ısıtma sağlanır.

Petek temizliği sonrasında ısınma maksimuma ulaşır. Ek olarak kombi ve peteklerde oluşan korozyon sebebi ile çıkan gürültüden kurtulursunuz. En önemlisi petek temizliği tertipli olarak yapılırsa bu doğalgaz faturalarınızda azalmaya sebep olur.

Yine vurgulamakta yarar var. Petek Temizliği için ne olursa olsun profesyonelleri tercih edin. Aksi halde harici arıza ve zararla karşı karşıya gelme şeklinde durumlar yaşayabilirsiniz. Aykom Kombi Servisi olarak ilkin tesisatınızı inceliyoruz. Arkasından lüzumlu işlemler için bir planlama süreci başlıyor. Ve işlem başlıyor. Petek temizliği ve bakımını bizzat sizin yerinize yapıyoruz.

Bakımları Zamanında Yaptırmak Oldukça Mühim

Soğuk günler gelmeden kombi ve peteklerinizin lüzumlu bakımlarını ne olursa olsun yaptırın. Böylece daha uygun doğalgaz faturaları ve daha sıcak ortam sizi bekliyor olacak. Ek olarak alacağınız ustalaşmış servis  hizmeti yardımıyla ihtimaller içinde bir kombi arızasının da önüne geçebilirsiniz.

Ihmal etmeyin daha yüksek ısıyı sadece petekleri temizledikten sonrasında elde edebilirsiniz. Firmamızda devamlı meydana getirilen işin garantisi vardır. Dahası devamlı uygun fiyat politikası uyguluyoruz. Kombiniz ve doğalgaz tesisatınız mevzusunda problem yaşıyorsanız ek olarak ustalaşmış çözüm sunuyoruz.

Bizi devamlı arayabilr, firmamıza kombinizi gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Muhteşem hizmeti etkili ve süratli olarak sizlere sunan firmamıza yalnız bir telefon kadar uzaktasınız.

Kombi Petek Temizleme Alanında Başlıca Yaptığımız Hizmetlerimiz Şunlardır.

– Kombi tesisat temizliği
– Radyatör temizleyici
– Kombi petek temizliği
– Kalorifer tesisat temizliği
– Radyatör temizliği
– Petek temizliği
– Petek temizleme