Kombi Servisi

Firmamız Teknik servis Kapsamında Ustalaşmış Ekibi ile İstanbul’da Haftanın 7 Günü Servis Hizmeti Sunmaktadır, Davet merkezimizi Arayarak Buluşma Kaydı oluşturabilirsiniz. Aykom Teknik Servisi olarak İstanbul ve ilçelerine Kombi servisi, Kombi bakımı, Kombi Tamiri, Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz, Firmamız Çalışanları Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

Uzman Teknik Elemanlar

Yeni modeller ve tüm arızalar hakkında eğitimli ustalarımız ile kombi servis ve kombi bakımınızı doğru şekilde onarım ederler. Parça değişimlerinde doğru parçaları orijinal parçalar ile değiştirerek başka hatalara asla yol açmazlar. Hizmetimiz tarafımızdan garantilidir. Alanında uzman teknik personellerimiz devamlı eğitimlerini tekrarlayıp, son olarak model cihazlarınıza ustalaşmış hizmet vermektedir.

Gün İçerisinde Servis

Soğuk kış günlerinde bozulan kombi kadar fena birşey olması imkansız. Servis isteğiniz alındıktan sonrasında gün içinde hizmet vermekteyiz.

Orijinal Yedek Parça

Kaliteli yedek parça ile kombinizin ömrünü uzatıyoruz. Bir sonraki servis sürenizi uzatır ve kombinizi tasarrufu yapmanıza yarar sağlar.

Kombi Servisi hizmetimizle ustalaşmış olarak senelerdir sektördeyiz. Başarılıyız. Ve sevinç garantili çalışıyoruz.  Bildiğiniz gibi kombiler gelişmiş teknoloji ürünleri içinde içeriyor. Ve konforlu bir yaşam sürdürmek isteyen kullanıcılar için son aşama kullanışlı araçlar.

Söz mevzusu bu ürünler değişik markalara bakılırsa değişik özelliklerde hizmete sunulmaktadır. Sadece ileriki zamanlarda tüm teknolojik araçlar benzer biçimde arızalar olabiliyor.  İşte burada ustalaşmış Kombi Servisi olarak biz devreye giriyoruz. Kombilere ilişik tüm arıza, onarım, bakım yada montaj çalışmalarını Aykom Kombi Servisi olarak üstlenmekteyiz.

Güvence kapsamında olan yada olmayan kombileriniz için tüm işlemlerde destek verilmektedir. Kombilerinizin markaları fark etmeksizin her türlü araç-gereç ve yedek bölüme haiz olunmaktadır. Alanında uzman personel ekiplerimiz ile ustalaşmış emekler gerçekleştirilmektedir.

Müşterilere ve satın alan memnuniyetine ehemmiyet veren yapımız ile daima önceliğimiz budur.  Dolayısı ile müşterilerimizin memnun kalmasına odaklı hizmet sunuyoruz. 7 gün 24 saat kontakt kurabileceğiniz satın alan hizmetleri temsilcilerimiz ile gerek arıza gerekse teknik data yardımıyla süratli bir halde çözüm önerileri alabilirsiniz.

Kombi Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bilhassa çevre dostu oluşu ile malum kombiler kullanımına dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan cihazlardır.

Kombi servisi mevzusunda uzman olan firmamıza teslim edeceğiniz her kombiniz kısa sürede çözüme kavuşur. Alanında uzman belli eğitimleri tamamlamış personellerimiz ile sunacağımız kaliteli hizmetten memnun kalacağınıza güvenli olabilirsiniz.

Bilhassa kombi bakımları mevzusunda donanımlı araçlarımız kombiniz ile ilgili her türlü problemi kısa sürede çözmemiz açısından müşterilerimiz için düşünülmüştür.

Firmamıza ulaşmak bir fazlaca basittir. Mesai terimi gözetmeksizin acil müdahalelerde devreye giren acil kombi servis hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Acil müdahalelerde fazladan ücret ödemeden firmamızı tercih edebilir size uygun avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Kombi kullanımının konforu ve temizliği dikkat çekerken birçok kullanıcı zahmetsiz kullanımına kapılmaktadır. Böylesine rahat ve zahmetsiz olmasıyla birlikte oldukça sıhhatli bir aygıt olması daha da cazip bir konuma gelmesini sağlamaktadır. Bu mevzuda kombi servisi tüm arızalar için destek sağlamaktadır.

Bir tek firmamız benzer biçimde tertipli ve alanında uzman kombi servislerinden destek almanız uzun solukta performansı yüksek cihazlara haiz olmanız kolaylaşmaktadır. Olması ihtiyaç duyulan potansiyelde verimli bir halde çalışan cihazlar, gereksiz ve fazla enerji tüketimi de yapmamaktadır.

Böylece kullandığınız kadar satmaca ödemeniz ve herhangi bir anormal durum söz mevzusu olmamaktadır. Gerektiğinde her türlü marka için yedek parça mevcut olmakta ve müşterilerin isteği doğrultusunda değişiklik yapılabilmektedir.

Aykom  Kombi Servisini Aramadan Ilkin Yapılması Ihtiyaç duyulan Kontroller

Hizmet esnasında kombinize direk müdahale etmek yerine ilk olarak sorular sorarak kombinizin daha kısa sürede arızasını gidermeyi hedefleriz.

Aykom Kombi Servisi alanında etkinlik gösteren firmamız onarım, bakım ve arıza mevzusunda hizmet vermektedir. Kombi bakımları mevzusunda detaylı tüm bakımlar yapılmaktadır.

Birçok firmaya bakılırsa daha detaya girerek kombi bakımı yapmaktayız. Kombiniz ile ilgili ön bilgiler alarak arızaya müdahale etmek firmamızın emek verme prensipleri içinde yer alır. Böylelikle arızaya bakılırsa getirilecek ekipmanlar ile kısa sürede mağduriyetiniz giderilir.

Kombi arızaları aniden ortaya çıkan arızalardır. Dolayısıyla kış aylarında ansızın bozulan kombinizi sizi zor durumda bırakabilir. Bu yüzden de kombi bakımlarını tertipli yaptırma mevzusunda duyarlı davranmalısınız.

Kombi Hangi Şartlarda Problem Çıkartmaya Adım atar

Cihazlar kullanılan süre dilimine bakılırsa yavaş yavaş tozlanmakta ve yıpranmaktadır. Birde tertipli olarak yapılması ihtiyaç duyulan kombi bakımlarının dikkatsizlik edilmesi söz mevzusu olursa; kısa sürede yıpranma ve beklenmedik zamanlarda arızaların meydana gelmesi olağan bir durumdur.

Bu şekilde durumlarda acil kombi servisi ekibi yada destek ekiplerimiz ile en kısa sürede müdahale edilmektedir. Çoğu zaman kış aylarından ilkin bakım yapılması negatif hava şartlarında ve kombilere daha çok gereksinim duyulan bu aylarda olmadık arızalar ile karşılaşmanız engellenmektedir.

Yıllık kombi bakımı asla dikkatsizlik edilmemeli.  Dolayısı ile kireç oranı fazla olan sularda peteklerin daha kısa sürede tıkanması ve ısı vermemesi benzer biçimde sorunlarında acele çözülmesini sağlamaktadır.

Kombiniz ile ilgili arıza ya da bakım söz mevzusu olduğunda firmamız Aykom Kombi Servisi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bulunduğunuz konuma kısa süre içinde gelen ekibimiz tüm sorunlarınıza çözüm olacaktır. Çözüm odaklı çalışan ekibimiz kombinizin arıza vermesi durumunda yedek parça değişimlerini size sormadan asla yapmaz.

Sizin onayınızdan sonrasında değişen parçaların tamamı kombinizin orijinal yedek parçasıdır. Parçanız bozulsa dahi firmamız tarafınca değişen parça ile gene kombinizden aynı performansı kolaylıkla alabilirsiniz. Çalışanlarımızın tamamı lüzumlu deneyime ulaşmış kişilerdir. Süratli ve güvenli kombi servisine ihtiyacınız var ise bir telefon kadar uzak olan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firmamız herhangi bir kombi markası ayırt etmeden hizmet etmektedir. Gelişen teknoloji ile üretilen kombiler mevzusunda da çalışanlarımız en kısa sürede lüzumlu eğitimleri tamamlayıp kusursuz hizmet vermeyi amaçlar.