Yanı Sıra;

  • 50 ₺ Bakım indirimi
  • 50 ₺ Tesisat Temizliği İndirimi
  • Eski Kombiyi veren Ücretsiz Montaj

2.El Kombi Montajı

2.el kombi alındıktan sonra en önemli şeylerden biri montajdır. 2.el kombiyi kim monte eder? Bu konuda kimden yardım almak gerekir? Bu konuda merak edilenleri kısaca sunalım.

2.El Kombiyi Kim Monte Eder?

  • Tesisatçı

2.el kombi aldıktan sonra tanıdığınız, tavsiye edilen veya güvendiğiniz bir tesisatçıya montaj işlemini yaptırabilirsiniz. Tesisatçılar sadece su tesisatına bakmaz. Aynı zamanda kalorifer ve döşeme işlemleri kadar montaj işlemlerini de yapar. Bir kombi çoğu zaman sıfır alınsa bile montajını yine tesisatçılar yapabiliyor. Bu açıdan 2.el bir kombi alındığında işlemi tesisatçılara yaptırabilirsiniz. Özellikle de 2.el kombiyi bir tanıdıktan, akrabadan aldıysanız veya elinize bu şekilde bir 2.el kombi düştüyse, mevcut kombiniz arızalı olduğu için, kombinizi söktürüp, elinize ulaşan 2.el kombiyi taktırmak istiyorsanız bu durumda yine bir tesisatçıdan montaj konusunda yardım almanız gerekir. Bunun yanı sıra internetten 2.el bir kombi aldıysanız ve ödediğiniz ücrete montaj dahil değilse kombi elinize ulaştığında yine bir tesisatçıdan yardım alabilir, kombiyi monte ettirebilirsiniz. Bu konuda tabi bir tanıdığınız varsa işlem ücretini daha düşük maliyete getirebilirsiniz.

  • El kombiyi tedarik edeceğiniz firma veya servis

2.el kombiyi internetten montaj dahil olmak koşulu ile aldıysanız eğer; satışını yapan firma ekibiyle birlikte gelir ve montajını yapar. Normal 2.el kombi satışı yapan bir dükkandan satın aldıysanız montaj koşullarını mutlaka görüşürsünüz ve montaj dahil ücreti ödeyerek firma veya servis ekibine işlemi yaptırabilirsiniz. 2.el kombi satışı yapan çoğu firma veya servis 2.el ürün satışına genelde montaj ücretini de eklemektedir. 2.el kombi satışı montaj dahil ücreti denmiyorsa eğer montaj işlemini de sorabilir, ekstra ücret ödeyerek montajını ürünü satın aldığınız yere yaptırabilirsiniz.

Eğer bir tesisatçı tanıdığınız varsa ekstra fazladan montaj ücreti ödemeyerek işlemi uzman bir tesisatçıya yaptırabilirsiniz. Ancak tesisatçı tanıdığınız yoksa veya ödeme açısından yüksek maliyet çıkıyorsa 2.el kombiyi satın aldığınız yerle montaj konusunda anlaşırsanız daha sağlıklı olur.

4 1 vote
Sayfa Reytingi
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x