Airfel Family Cond 12 Arızası

Airfel Family Cond 12 Arıza Kodu Nedir?

Family Cond model kombi kendiliğinden kapanmış ve çalışmaya başlamış.

Kullanıcı Ne Yapmalı?

Airfel Family Cond model kombi ekranında 12 arıza kodu belirdiği zaman ekranda “reset” simgesi vs. yer almaz. Çünkü bu bir arıza durumu değildir. Arıza durumlarında ancak reset yazısı veya anahtar simgesi belirebilir. Böyle bir durumda kullanıcı olarak cihaza herhangi bir müdahalede bulunmayın. Çünkü yaşanan durum cihazın kapanıp kendi kendine yeniden açıldığını belirtir.

Family Cond model kombi yaşanan bir sorun nedeniyle kendini resetlemiş ve tekrar çalışmaya başlamış. Bu durumda birkaç saniye sonrasında ekranda beliren 12 kodu silinecek derece belirecektir. Yani cihaz çalışmasına kaldığı yerden devam edecektir. Bu durumda anakartın kendini resetlediğini de anlayabiliriz.

Bu bir arıza durumu olmadığı için kullanıcı olarak sadece bir süre kadar beklemenizi öneririz. Uzun süre bekleme sonrasında ancak sorun düzelmez ise servis yardımı almanızı tavsiye ederiz. Yüksek olasılıkla sorun düzelecektir. Herhangi bir müdahalede bulunmayın ve uzun süre düzelme olmaz ise mutlaka Airfel Servisi yardımı alın.

0 0 votes
Sayfa Reytingi
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x