Vaillant Vuw Pro Hata Kodları

Ana şalter açıldığında 0/1 ışığı yanıyor mu?Yanıp sönüyorsa Aygıt aşırı ısı sebebiyle kapanmıştır. Bu durumda ilk olarak kombi altındaki vanalar ve petek vanalar denetim edilmelidir. Pompa arızalı olabilir, ana eşanjörde mesele olabilir, ısıtma sisteminde yada ısıtma filtresinde tıkanıklık olabilir, üç yollu vanada mesele olabilir. Tespit ve müdahale için servisi aramanız gerekmektedir. Yanmıyorsa, elektrik giriş bağlantılarını deneyin. Bina ana girişindeki sigorta atmış olabilir, denetim ediniz. Transformatörde kablo bağlantı hatası, anakart hasarı yada yanlış bağlantılar olabilir. Servisi aramanız gerekiyor.

2. Işık açık mı?

Yanıyorsa, istasyon vagonunda sıcak su gerektiği anlamına gelir. Problem değil. Yanmıyorsa, istasyon vagonunun kış modunda olup olmadığını deneyin. Oda termostatından kombinasyon için bir talep olup olmadığını deneyin. Hata devam ederse elektronik kart arızalı olabilir. Vaillant Kombi Servisi ile iletişime geçmelisiniz.

4. ışık açık mı?

Yanıp Söndüğünde Baca kombisinde duman olmadığında kombi devamlı testtedir. Baca tıkalı yada hava akımı çekmiyor olabilir, duman sensöründe bir mesele olabilir. Servisi aramanız gerekiyor. Hermetik tip kombilerde prosestat kapanmamalıdır. Fanda da mesele olabilir. yada elektronik kart, tespit ve çözüm servisini aramanız gerekiyor. Yanmıyorsa Havalandırmalı kombi ile baca çekişi olmadığı için kombi artık kullanılmıyordu. Vaillant Servisi tarafınca müdahale gereklidir. Hermetik karışım tankı ile fan motorunda sorun vardır yada hava prosesi kısa dönem olabilir. Anakartın arızalı olma olasılığı da vardır. Servisi aramalısınız.

5. ışık açık mı?

Yanıp söndüğünde bunu kum saati benzeri bir ikon olan LED olarak belirtebiliriz. Vuw Pro kombide bulunan kum saati arızası ile ilgili bilgiye ulaşmak ve arızayı bakım öncesi gidermek için bağlantıya tıklayabilirsiniz. Cihazın döşem basıncı düşükse, doğrusu H. 1 barın altında, Vuw Pro kazana su basmak için bağlantıya tıklayarak problemi işleyebilir ve çözebilir. Açık değilse, gaz vanası denetim edilemez ve anakartta bir mesele olabilir. Servisi aramanız gerekiyor.

6. ışık açık mı?

Yanıp sönüyorsa, bir arıza, arıza yada kısa dönem oluşmuştur. petek akış yada dönüş sensöründe. Vaillant alan kişi hizmetlerinin müdahale etmesi gerekiyor. Ateşlenmiyorsa ihtimaller içinde sebepleri: Tutuşturmaya çalıştıktan sonrasında bir alev vardır, sadece iyon alevi hissedemez yada göremez. Elektrot yada elektrot kablosunda, gaz vanası bobinlerinde korozyon oluşabilir ve gaz ayarlarında problemler olabilir. Teknik servisi arayın. Vuw Pro kazan tutuşamaz. Ateşleme elektrot kabloları kopmuş yada elektronik kart arızalı olabilir. Gaz valfi arızalı olabilir. Tespit ve müdahale için servisi aramanız gerekmektedir.

7. ışık açık mı?

Yanıp sönüyorsa, istasyon vagonunun mikroişlemcisinde bir hata var anlamına gelir. Aleti tekrardan başlatın. Sadece, hata devam ederse, anakartta bir mesele olduğu anlamına gelir. Servisi aramanız ihtiyaç duyulan bir koşuldur. Açıldığında, kombo üç kez ateş etmeye çalışacak sadece alev almayacaktır. Gaz zırhında yada ana dönem kartında bir arıza olabilir. Aleti servise göstermelisiniz. Yanmıyorsa ateşlemede sorun var anlamına gelir. Kazan tutuşamaz ve bundan dolayı verimli değildir. Yardım için Vaillant Servisi ile iletişime geçin.

0 0 votes
Sayfa Reytingi
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x